Ved al skriftlig henvendelse til bestyrelsens medlemmer, må der forventes en kortere svar periode.
Vi prøver såvidt muligt at svare folk så hurtigt vi kan. Ellers må vi henvise til at tage telefonisk kontakt til os.

 

FORMAND - Katja Devantier Dysted Nielsen


profile katja

- Kontakt til FU/Klubber
- Plenar/Specialklub møder
- Nyhedsbrev
- Titeltager
- Arrangementer
- Referent
- Sociale medier
- Topkatte
- Medlemmer
- Webmaster

 

formand@mainecoonklubben.dk / katja@mainecoonklubben.dk
- Tlf: 23 71 59 87

NÆSTFORMAND - Susan Sonberg Stryg


susan

- Standen (Øst) og (Vest) Dommerens bedste
- Arrangementer
- Sponsoransvarlig

susan@mainecoonklubben.dk

BESTYRELSESMEDLEM - Tina Frederiksen


tina

- Arrangementer 
- Tilmelding til arrangementer
- Topkatte

tina@mainecoonklubben.dk

BESTYRELSESMEDLEM - Eva Farsø


Eva

- Arrangementer
- Facebook

eva@mainecoonklubben.dk

BESTYRELSESMEDLEM - Simone Søderberg

 

Simone



simone@mainecoonklubben.dk

SUPPLEANT - Trine Lundgaard Olsen

1087 5cd97bc2429e1

  trine@mainecoonklubben.dk

SUPPLEANT - Jesper H. Andersen

profil jesper

  jesper@mainecoonklubben.dk

KASSERER - Stine Bugge Skjødt

 



- Budget
- Årsregnskab - Daglig økonomi

kasserer@mainecoonklubben.dk
Tlf: 28 43 06 91

Uden for bestyrelsen

REVISOR - Dorthe Lunde


profil dorthe forsg

- Gennemgang af årsregnskab

 

 REVISOR SUPPLEANT - Birgit Holme

Birgit